Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Posiłki/Napoje Restauracja | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe |
| Hotel przyjazny dzieciom Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
1-pokojowy Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 Brasília cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Centrum handlowe Conjunto Nacional w tylko 1 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 49 m² może pomieścić maksymalnie 4 osób.
Centrum kulturalne w Caixa leży w odległości prawie 15 min pieszo, a Teatr Narodowy im. Claudio Santoro - prawie 25 min pieszo od apartamentu. Centrum handlowe Pátio Brasil Shopping znajduje się w niewielkiej odległości od obiektu. Park miejski Dona Sarah Kubitschek jest w około 2 km.
Ten apartament dysponuje miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. 1 łazienka to gwarancja dodatkowego komfortu. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Goście zatrzymujący się w Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia oraz jadalnia. Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 jest położony jedynie 10 min spacerem od przystanku autobusowego Banco Central i tylko 500 m od stacji metra Galeria. Dostępność sauny zapewnia przyjemniejsze doznania.
- Lokalne atrakcje
- Brasília City Park2,5 km
- Cultural Complex of the Republic1,1 km
- Central Bank of Brazil1000 m
- Brasília Yatch Club3,7 km
- Palace of Justice2,5 km
- Conjunto Nacional Mall800 m
- Supreme Court of Justice of Brazil2,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Brasilia14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Przechowalnia bagażu
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Automaty sprzedające
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sauna
- Centrum fitness
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Obsługa porządkowa
- Pralnia
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402?
Na miejscu Goście Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 obejmuje kuchnię?
Tak, Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402?
W Bonaparte Hotel - Excelente Apartamento#1402 może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających.